Zdravá záda a sezení

ZDRAVÁ ZÁDA

Praktická přednáška Zdravá záda a sezení je určena pro všechny, kteří většinu dne sedí a rádi by svým zádům trochu ulevili a udělali něco pro prevenci vzniku bolestí.

Sed, hlavně ten špatný, ochablý, je jednou z hlavních příčin bolestí zad. Vzhledem k tomu, že většina z nás sedí v práci a často i ve volném čase, je více než vhodné podniknout kroky právě směrem k prevenci vzniku obtíží.

Přednáška je zaměřena jak teoreticky, tak i prakticky. Dovíte se o tom, proč bolesti vznikají a proč je vlastně sed pro tělo dlouhodobě špatný. Také se naučíte správně sedět a provádět vhodná cvičení, abyste se vyhnuli bolestem.

Jestliže již bolesti zad máte, tak i pro Vás může být přednáška přínosná. Správný sed a tedy správná poloha páteře během dne je klíčová pro uzdravení se a je nedílnou součástí terapie. Správné držení těla v kombinaci s vhodnou fyzioterapií je cesta ke zdraví a tedy i stavu bez bolesti.

Bolesti zad jsou v dnešní době součástí života mnoho lidí. Ale nemusí to tak být. Daleko lepší než léčit bolesti zad je jim předcházet. A to správným sezením, péčí o své zdraví s cílem zachování zdraví zad. Proto neváhejte a přihlaste se na příští přednášku a udržte si tak svá záda zdravá a bez bolesti.

Těším se na viděnou

Veronika


Připravované termíny přednášek: 

Datum: 24.5.2019 od 17h

Místo: Studio Laguna, Liberec (Moskevská 27/14)

Cena: 200,-

Přihlášení na emailu info.fyziofitness@gmail.com do předmětu stačí zadat Zdravá záda