Pomalé běhání pro začátečníky

SURF COMP

Možná už nějakou dobu přemýšlíte, že začnete s během? Nebo jste to možná už zkusili, moc Vás to nebavilo, ale přeci jen Vás to láká? Tak právě pro Vás je určený workshop o začátcích v běhu. Abyste alespoň částečně věděli, co Vás bude čekat, tak jsem nejdůležitější informace krátce sepsala.

Proč pomalý běh?

Právě rychlé tempo zpočátku hodně lidí odradí od běhu. Když člověk s během začíná a své tělo při běhu tolik nezná, má pocit, že musí běžet docela rychle. To většinou vede k zadýchání, bolestem a pocitu, že by bylo lepší se na všechno vykašlat. Proto jsem se rozhodla vést tento workshop v pomalém tempu, s důrazem na technika a hlavně RADOST Z POHYBU. Pomalý běh je z mého pohledu vhodný pro začátky, ale také pakliže Vaše cíle směřující k delším, vytrvalostním běhům.

Pro koho je workshop určený?

Workshop je určený především pro začátečníky v běhu. Jak pro ty, kteří roky neběhali, tak pro ty, kteří už mají několik běhů za sebou. Workshop může být vhodný také pro ty, kteří se vrací k pohybu po úrazu, operaci nebo dlouhé nemoci. Myslím, že může pomoci i pokročilejším běžcům, jelikož budu mluvit o přípravě na běh, technice, strečinku, regeneraci po běhu a dalších věcech souvisejících s během.

Co si vzít s sebou?

Nezbytností jsou běžecké boty a odpovídající oblečení vzhledem k počasí.

Délka trvání a délka trasy

Trvání by mělo být kolem 1 hodiny a délka trasy okolo 3km, což je zvládnutelné i pro úplné začátečníky. Po skončení je vždy čas na dotazy nebo soukromé konzultace.

Přihlašování

Na workshop je dobré se přihlásit, jelikož je kapacita omezená. Přihlášení můžete provést přes událost na FB nebo emailem na info.fyziofitness@gmail.com, do předmětu dejte Pomalý běh.

Plánované termíny:

Cena: