Zdravá záda a sezení (Online kurz)

(Hodnocení: 1)

99

Kurz je základem pro zdravá záda, jestliže celý den sedíte. Vyhněte se návštěvě lékaře a zapracujte na svém zdraví ještě dnes z pohodlí domova. Slouží také jako doplněk při léčbě již vzniklých bolestí zad.

10 skladem

Kategorie:

Popis

Kurz Zdravá záda a sezení je praktickým průvodcem pro každého, kdo většinu dne sedí a rád by předcházel bolestem zad. Kurz je také vhodný absolvovat již při vzniklých bolestech, jelikož sezení a vhodná pohybová aktivita hraje při léčbě a následné prevenci významnou roli.

Věděli jste, že 80% lidí během svého života pocítí bolest zad? Vzhledem k tomu, že bolesti zad jsou způsobeny životním stylem, je zde velký prostor pro prevenci těchto obtíží. Bolest zad snižuje kvalitu života, zhoršuje mezilidské vztahy a snižuje pracovní výkonnost. A nejen to. Bolest zad je nejčastější příčinou pracovní neschopnosti a tím i výrazně ovlivňuje finanční stránku života.

Začněte tedy s prevencí bolestí zad ještě dnes. V kurzu najdete praktické i teoretické informace o bolestech zad a jak jim předcházet. Naučíte se jaké cviky zvolit během dne, jak často cvičit a jaké pohybové aktivity zvolit ideálně ve volném čase. Ke kurzu se můžete kdykoli vrátit a všechny informace si oživit.

Dále v kurzu najdete

 • Nejčastější mýty o bolestech zad
 • Jak sezení ovlivňuje Vaši páteř a zdraví obecně
 • Jaké jsou nejčastější chyby při sezení
 • Jak zkontrolovat, že je Vaše páteř při sedu ve správném postavení
 • Proč jízda na kole nemusí být vhodná po celém dni sezení
 • Protahovací cvičení zaměřené na celé tělo
 • Materiály ke stažení
 • Jak provést změny životního stylu pro podporu zdraví páteře

Kurz je hostován na stránkách Udemy.com.

Na několik videí z kurzu se můžete podívat na tomto odkaze

1 recenze Zdravá záda a sezení (Online kurz)

 1. Martin

  Hledal jsem řešení pro svoje bolesti a pocity tuhosti v zádech po celém pracovním dni, který prosedím u počítače. Jsem rád, že jsem tento kurz našel, naučil se, jak můžu cvičit i v práci a trochu lépe poznal, jak moje tělo funguje. Řekl bych, že ve výsledku jsem ušetřil čas i možné problémy, protože hodně času v práci a doma prosedím. Kurz můžu jedině doporučit a věřte mi, že vaše záda vám za něj jedině poděkují 😉

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *