O mně

Moje jméno je Veronika, jsem majitelkou a autorkou FyzioFitness. Vystudovala jsem fyzioterapii na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze a mám za sebou další vzdělávací kurzy (výraznému posunu ve svém profesním životě vděčím McKenzie metodě a také józe). Ve své praxi kladu důraz na individuální přístup a otevřenou komunikaci.

dsc01277.jpg

Ve své praxi mohu vidět, že se mnoho lidí potýká s bolestmi, stresem a dalšími starostmi, které jim brání v plnohodnotném prožívání svého života. Proto jsem se rozhodla založit FyzioFitness a zpřístupnit více informací, možností a rad více lidem, než jen těm které potkám ve své ordinaci. Můj přístup ke zdraví je založen na holistickém přístupu a zdraví nevidím jen jako fyzické, ale také psychické, emoční a duchovní.

Pevně věřím, že my sami si v sobě neseme všechny odpovědi a řešení, jen je často těžké tyto odpovědi najít. Proto svoji roli vidím spíše jako průvodce ke zdravému životu než toho, kdo léčí. I když lidem mohu pomoci ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu, tak vím, že je to každý sám, kdo vděčí svému zdraví.

dsc01189.jpg

Ráda bych v lidech vzbudila více touhy po zdravém a radostném životu a to i prostřednictvím těchto stránek.

Jsem ráda, že Vás mohu přivítat tady u sebe na FyzioFitness. CQJL1031


Další projekty, kterým se věnuji:

Psaní článků, překlady a korektura pro McKenzie časopis

Blog a současně YouTube kanál Přirozeně zdravě zaměřený na zdravý a pomalý životní styl

FB stránky Boskovické běhy (pro závod v roce 2020)

Korektury článků pro online magazín Slow Femme