O mně

Dobrý den,

moje jméno je Veronika a jsem autorkou těchto stránek. Píšu, překládám a jsem také fyzioterapeut. A všechny tyto aktivity jsem se rozhodla spojit a vytvořit tento web. Ráda bych zpřístupnila co nejvíce informací pacientům a jejich blízkým.

Chtěla bych pomoci lidem k tomu, aby mohli žít bez bolesti. Snažím se stále hledat možnosti léčby bolestí a dále vzdělávat v oboru fyzioterapie, ale i všeobecného zdraví. Pozornost věnuji i možnostem prevence.

Bolest je z mého pohledu velmi zajímavý fenomén. Na stránkách FyzioFitness se bolesti věnuji především z hlediska fyzického zdraví. Ačkoli bolest má i psychickou a duchovní podstatu a je velmi zajímavé sledovat pohled na bolest i v jiných oborech.

Jelikož si nemyslím, že by západní medicína byla lékem na vše, tak se zajímám i o alternativní léčbu a to hlavně o jógu a ajurvédu. Zajímám se o meditaci, intuici a vliv našeho vědomí. Dále se zajímám i o běh a vytrvalostní sporty.

V životě mě těší pomáhat ostatním lidem k tomu, aby mohli být šťastnější a žít svůj život naplno. Všem bych nám přála, abychom v naší společnosti měli o něco více ohledu a soucitu k ostatním.

Moji další činnost můžete sledovat na blogu nebo YouTube kanále.

Přeji Vám hezký den

Veronika

IMG_5764