Konzultace

Osobní konzultace

FyzioFitness nabízí možnost osobní konzultace zaměřené na Vaše zdraví, přání a cíle. Můžete zvolit z několika možností nebo si nechat sestavit konzultaci či cvičební plán na míru Vašim požadavkům.

V současné době není nabídka konzultací dostupná. Termíny pro konzultace budou opět dostupné na konci roku 2020.

Děkuji za pochopení.

Proč zvolit naše konzultace?

Konzultace jsou připraveny unikátním způsobem přímo Vám na míru. S velikou pečlivostí připravujeme, jak průběh konzultace, tak i následná doporučení, cvičební programy a úpravu životního stylu. Nejedná se o stanovený rozvrh pro všechny, protože klademe důraz na individualitu každého a proto jsou naše konzultace jedinečné.

  • Individuální přístup
  • Vysoká kvalita
  • Vámi vybraný čas
  • Přehledné doporučení a plány v PDF podobě
  • Přizpůsobeno Vašim možnostem a požadavkům
  • Důraz na dlouhodobé zdraví
  • Materiály zdarma ke stažení pro podporu Vašeho zdraví

Konzultace vede

Bc. Veronika Pechová

Veronika je fyzioterapeutka s holistických zaměřením na zdraví. Pro své klienty již několik let připravuje zcela jedinečné terapie a konzultace, díky kterým se klientům daří zbavit se obtíží a žít zdravěji. Svou práci vidí spíše jako roli průvodce a za každým úspěchem stojí na prvním místě aktivita klientů a pacientů.

Je důležité myslet na to, že je to naše tělo a mysl, které se hojí a uzdravují a my jim v tomto můžeme pomoci vhodným cvičením, změnou denního režimu a dalšími technikami.

Aktuální nabídka

Online konzultace

Většina konzultací probíhá online formou. Můžete si zvolit médium, díky kterému bude konzultace probíhat (Skype, FaceTime, Messenger…). Aktuálně je možné objednávat pouze víkendové termíny. Vše najdete v naší nabídce.

Konzultace u Vás doma

Tyto konzultace probíhají v pohodlí Vašeho domova a nabízí zcela jedinečnou formu péče o zdraví. Jejich plán i průběh je zcela individuální a pro více informací klikněte zde. Konzultace jsou možné pouze v okolí Mělníka a Prahy.


V případě, že se nacházíte v těžké životní a finanční situaci, můžete se nám ozvat a zvolit alternativní řešení. Spoustu lidí se nachází v těžké situaci a i těm bychom chtěli nabídnout možnost zlepšení zdraví. Pamatujte, že nic není nemožné a někdy jediné, co stačí, je se zeptat. Nabídneme Vám slevu nebo jinou formu pomoci.