Konzultace

Cítíte, že nežijete svůj život zcela naplno? Trápí Vás bolesti, únava nebo nedostatek motivace k pohybu? Pakliže byste rádi se rádi vydali na cestu vedoucí ke zdravému a radostnému životu, pak je tato konzultace vhodná právě pro Vás. 

V současné době je možná online konzultace se zaměřením na Váš konkrétní problém či obecně pro podporu zdraví a zdravého životního stylu. Díky této možnosti můžete na svém zdraví zapracovat z pohodlí domova v čase, který Vám nejlépe vyhovuje.

Rád/a bych zjistil/a více o této možnosti

 

Plán cvičení či úprava pohybového programu na míru. Nechte si navrhnout cvičení, které Vám bude vyhovovat a maximálně podpoří Vaše zdraví. Plán obsahuje nejen konkrétní cvičení, ale také vhodná kompenzační cvičení pro pracovní a sportovní aktivity a také doporučení vhodné skladby pohybových aktivit.

Podrobnější informace


Další konzultace, které se aktuálně připravují:

Běhání pro začátečník – podrobný 6 týdenní plán pro běžce začátečníky (nebo ty, kteří s během opakovaně začínají). Plán je vytvořen na míru Vašim fyzickým i časovým možnostem. Začněte běhat pravidelně a s radostí. Každý týden je navíc doplněn o dávku motivace, která Vám pomůže při překonání prvních náročných týdnů.

3M Coaching – 3 měsíční program díky kterému hloubkově zapracujete na svém zdraví. Jedná se o unikátní program na podporu všech aspektů Vašeho zdraví a jeho dopad na Váš soukromý ale i profesní život.