Posted on Napsat komentář

Vstupní návštěva na fyzioterapii

Většina pacientů, kteří přicházejí poprvé na rehabilitaci, nemá představu o tom, co se vlastně bude dít. Odhoďte ale strach stranou, protože se není čeho bát. Vím, že když jde člověk do neznámého, tak má takový divný pocit. Proto bych v dnešním článku chtěla krátce shrnout, co můžete od své návštěvy čekat. 

Pokračovat ve čtení
Posted on Napsat komentář

Studium Fyzioterapie

Studium fyzioterapie se v posledních letech stává více a více oblíbené. A já jako fyzioterapeut jsem za to ráda. Myslím, že fyzioterapie je skvělý obor a navíc vzhledem ke stavu našeho zdravotnictví, je skvělé vidět, kolik lidí má zájem pracovat v oboru péče o lidské zdraví. Proto jsem se rozhodla zodpovědět nejčastější otázky, které mi chodí o studiu fyzioterapie.

Pokračovat ve čtení
Posted on Napsat komentář

Co mohu pro své zdraví udělat právě teď?

Tento článek doprovází video (které najdete na konci této stránky) a ráda bych v něm zmínila jednotlivé body praktického cvičení, díky kterému můžete zjistit, co právě Vy potřebujete pro podporu svého zdraví. Toto cvičení je na první pohled jednoduché, ale skrývá se v něm velká síla. 

Pokračovat ve čtení
Posted on Napsat komentář

Relaxace při stresu

Vyzkoušejte si jednoduché relaxační cvičení, které pomáhá při stresu a úzkosti. Říkat si “Nestresuj se” nebo “To nic není” většinou nemá žádný efekt, a tak je potřeba sáhnout po technice, která nás alespoň na chvíli přenese vnímáním k vlastnímu tělu a mysl si tak na chvíli odpočine. 

Pokračovat ve čtení